Konkurs WAKACYJNY KADR

Wakacje dla niektórych już się zakończyły, dla innych zakończą się niebawem. Chcąc zatrzymać wakacyjne wspomnienia ogłaszamy  konkurs – WAKACYJNY KADR.

konkurs

Do wygrania rewelacyjne przewodniki wydawnictwa Express Map!

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

  1. Polubić na facebooku fanpage addicted2travel  oraz fanpage ExpressMap
  2. Przesłać na adres [email protected], swoje zdjęcie z wakacji wraz z imieniem i nazwiskiem, linkiem do swojego profilu na fb (żebyśmy mogli zweryfikować warunek nr 1) oraz krótkim opisem, co przedstawia zdjęcie. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie to zostanie zamieszczone w galerii konkursowej na fanpage’u adicted2travel. Od tego momentu można na nie głosować, poprzez kliknięcie „lubię to”. Trzy zdjęcia o największej liczbie głosów przejdą do finału.
  3. Głosowanie trwa do 27 września do godziny 12:00.
  4. Finał konkursu odbędzie się 27 września w trakcie prelekcji „Podróże nie tylko palcem po mapie” podczas Nocy Naukowców na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Uczestnicy poprzez głosowanie wybiorą najlepsze zdjęcie, którego autor otrzyma przewodnik 3w1 (przewodnik+mapa+atlas) wydawnictwa Express Map.
  5. Dodatkowo jury konkursowe wybierze jedno najlepsze zdjęcie, którego autor otrzyma przewodnik 2w1 (przewodnik+atlas) wydawnictwa Express Map.

PS. Nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski.

Może zainteresują Cię inne wpisy?

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

Leave a Reply

Translate »

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

rogalin