Konkurs z Gruzją w tle

Nasz wyjazd do Gruzji zbliża się wielkimi krokami. Wylatujemy już 2 maja. Tymczasem jesteśmy tak zabiegani, że w ogóle nie mamy czasu usiąść i zaplanować czegokolwiek. Pomyśleliśmy więc, że poprosimy Was o pomoc! 🙂 Razem z wydawnictwem Bezdroża ogłaszamy Konkurs z Gruzją w tle.

Konkurs Gruzja

Trójka zwycięzców konkursu otrzymaj wybrany przez siebie przewodnik z nowej serii Travelbook.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

  1. Polubić na facebooku fanpage addicted2travel  oraz fanpage Bezdroża.
  2. Przesłać na adres [email protected], lub zamieścić w formie komentarza pod zdjęciem konkursowym propozycję 3 miejsc, rzeczy, które powinniśmy zobaczyć, doświadczyć, spróbować podróżując po Gruzji. Prace w dowolnej formie – liczy się pomysłowość, zapisać w formie .jpg (tak, żebyśmy mogli zamieścić na facebookowym profilu, podpowiadamy, że możecie je tworzyć w Power Poincie i zapisać jako plik .jpg lub też stworzyć coś ciekawego i przesłać nam zdjęcie swojej pracy). Prace przesyłajcie  wraz z imieniem i nazwiskiem, linkiem do swojego profilu na fb (żebyśmy mogli zweryfikować warunek nr 1).
  3. Jedna osoba może wysłać tylko jedną pracę, która zostanie zamieszczona w galerii konkursowej na fanpage’u adicted2travel lub dodać jeden komentarz pod zdjęciem konkursowym. Od tego momentu można na  głosować, poprzez kliknięcie „lubię to”. Pięć prac o największej liczbie głosów przejdą do finału.
  4. Głosowanie na facebooku trwa do 27 kwietnia do godziny 20:00.
  5. Spośród 5 prac o największej liczbie głosów jury konkursowe wybierze 3, których autorzy zostaną nagrodzeni.

PS. Nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane rady. Wybór zwycięzcy nie należał do łatwych. Po długich i burzliwych dyskusjach komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:

1. Marek T.

W Gruzji jest wiele miejsc wartych zobaczenia, dużo rzeczy chwyci Was za serce, ale koniecznie musicie:

1. Zobaczyć Górną Swanetię, w szczególności słynącą z kamiennych wież wioskę Ushguli. Stojąc u stóp wiecznie ośnieżonych szczytów Kaukazu zrozumiecie sens legendy o powstaniu Gruzji. A może jednak nie tylko legendy…?

2. Doświadczyć gruzińskiej gościnności, niewykluczone, że uda się Wam uczestniczyć w suprze co już samo w sobie jest nie lada atrakcją. Przyda się mocna głowa.

3. Spróbować gruzińskiej kuchni – słynnych chinkali, placków chaczapuri, do tego wyśmienite wino lub czacza, a dla abstynentów woda Bordżomi. Na deser koniecznie gruziński snickers czyli czurchele. Przyda się pojemny żołądek.

Na zachętę jeden z piękniejszych widoków – Ushguli.

Marek Tomaszewski

2. Teresa T.

Droga Paulino i Michale,
Znając wasze upodobania wędrówkowe wiem, ze lubicie zwiedzać ładne miejsca, jeść regionalne potrawy i zawsze przywozicie wino! Stawiam na kultywowanie tradycji.

Teresa Tomczyk3. Kasia P-S.

Niestety nie mogę jeszcze wkleić zdjęcia które zachwyci – mam nadzieję, że za klika dni takie zrobimy. Strasznie trudno będzie mi też podać tylko trzy miejsca/rzeczy związane z Gruzją – głównie dlatego, że moja lista jest nieskończenie długa… Jednak na pierwszym miejscu mam słynną gruzińską kuchnie, potem niesamowite widoki w górach i na koniec jeszcze doświadczenie już legendarnej gościnności Gruzinów! A więcej znajdziecie tutaj: http://kasai.eu/2014/gruzja-przygotowania-do-wyjazdu Pozdrawiam słonecznie!

Kasai

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo ([email protected]). Prosimy o podanie nazwy wybranego przewodnika oraz danych adresowych.

Może zainteresują Cię inne wpisy?

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

Leave a Reply

Translate »

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

rogalin