Konkurs Wakacyjny Kadr – II edycja

Dla większości w Was wakacje skończyły się już jakiś czas temu, część (w tym i my!) ma je dopiero przed sobą. Chcąc zatrzymać wakacyjne wspomnienia, razem z Wydawnictwem Sorus ogłaszamy drugą edycję  konkursu – WAKACYJNY KADR.

Konkurs Wakacyjny kadr

Prześlijcie nam swoje zdjęcie z wakacji wraz z krótkim opisem. Do wygrania aż 5 książek wydawnictwa Sorus, w tym najnowsza – o kraju, do którego wybieramy się już pod koniec roku: „CZERWONE DROGI AUROVILLE. Wolontariat w Indiach i świat tamilskich wiosek„. Książka ukazała się dosłownie kilka dni temu. Sami nie możemy się doczekać, aż dotrze do nas paczuszka z książką 🙂

auroville przód mała

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie:

  1. Polubić na facebooku fanpage addicted2travel oraz Sorus. Jeśli ktoś nie posiada facebooka, wystarczy zapisać się na nasz newsletter (wystarczy kliknąć „Zapisz się do newslettera” i podać swój mail)
  2. Przesłać na adres [email protected], swoje zdjęcie z wakacji wraz z imieniem i nazwiskiem, linkiem do swojego profilu na fb (żebyśmy mogli zweryfikować warunek nr 1) oraz krótkim opisem. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie to zostanie zamieszczone w galerii konkursowej na fanpage’u adicted2travel. Od tego momentu można na nie głosować, poprzez kliknięcie „lubię to”. Trzy zdjęcia o największej liczbie głosów wygrywają.
  3. Głosowanie trwa do 2 listopada do godziny 22:00
  4. Dodatkowo, niezależnie od liczby głosów, jury konkursowe wybierze dwa najlepsze zdjęcie, których autorzy otrzymają książki.

PS. Nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski.

WYNIKI KONKURSU:

Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców.

W głosowaniu na facebooku zwyciężyły następujące fotki:

Jury po długich i burzliwych naradach nagrodziło także następujące zdjęcia:

Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić jedno zdjęcie, którego autor także otrzyma nagrodę 🙂

Ania Kurek

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Prosimy o przesłanie swoich danych adresowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników na adres: [email protected]

Może zainteresują Cię inne wpisy?

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

Leave a Reply

Translate »

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

rogalin