Podsumowanie roku 2014

Choć do końca roku zostało jeszcze kilka dni i będą to dla nas na pewno dni niesamowite, pełne przygód, ponieważ Nowy Rok przywitamy w Indiach, czas na małe podsumowanie minionych 12 miesięcy 🙂 Jaki był ten 2014 rok? Dla nas zdecydowanie wyjątkowy! Obfitujący w wiele zmian. To rok intensywnej pracy nad tym, żebyśmy mogli żyć tak, żeby spełniać swoje marzenia o zwiedzaniu świata. Ciekawy, intensywny i obfitujący w moc podróżniczych przygód. Udało nam się zwiedzić aż 8 krajów na 3 kontynentach, a dziewiąty przed nami! W trasie spędziliśmy ponad 50 dni. Zaczęliśmy też najważniejszą podróż – wspólną podróż przez życie! Powspominajmy…

fot. Rafał Mizerny http://rafalmizerny.pl/fot. Rafał Mizerny

LUTY/MARZEC

Dokładnie w Walentynki ruszamy przez Barcelonę na podbój Czarnej Afryki. Przez prawie 3 tygodnie podróżujemy po Gambii i Senegalu.

MARZEC

Zostajemy zaproszeni do Willi Słonecznej w Dębowcu, gdzie podczas spotkania z cyklu: Poznaj ludzi z pasją opowiadamy o swoich podróżach. Przy okazji zwiedzamy bardzo klimatyczny Cieszyn.

DSC01532

KWIECIEŃ

Blog obchodzi 1 urodziny 🙂

MAJ

Spełniamy kolejne podróżnicze marzenie – zwiedzamy Gruzję i Armenię.

_DSC4092DSC02488

CZERWIEC

Mimo bardzo napiętego grafiku udaje nam się wyrwać na parę dni do naszych niemieckich i czeskich sąsiadów. Zachwycamy się urokami Saksońskiej i Czeskiej Szwajcarii.

LIPIEC

Jeden z ważniejszych dni w naszym życiu – na ślubnym kobiercu mówimy sobie „tak”, rozpoczynając wspólną podróż przez życie.

fot. Rafał Mizerny

SIERPIEŃ

Krótki wypad nad Bałtyk. Zakochujemy się w wydmach. Na bezludnej plaży, po przejściu ok. 2 km przez las organizujemy sobie sesję ślubną 🙂

WRZESIEŃ

Podczas poznańskiej edycji Nocy Naukowców organizowanej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu opowiadamy o podróżach nie tylko palcem po mapie oraz o wyprawie na Czarny Ląd.

PAŹDZIERNIK

Krótki, ale intensywny wypad od Stambułu.

IMG_4154

GRUDZIEŃ

Ta podróż dopiero przed nami 🙂 Po Świętach wyruszamy na trzytygodniową wyprawę do Indii 🙂 Trzymajcie kciuki!!!

 A jak Wam minął 2014 rok? Odwiedziliście jakieś ciekawe miejsca?

Może zainteresują Cię inne wpisy?

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

2 Comments

  1. Piękny rok! I gratulacje z okazji ślubu! 🙂 U mnie rok równie udany, a ślub wspominamy już od dwóch lat 🙂 Pozdrawiam!

  2. Sylwia.P pisze:

    Moje podróże rok 2014 ; Wiedeń,Grecja,Kazimierz Dolny,(1 dzień w Krakowie) , Tropical Island,Berlin,Egipt,Wilno

Leave a Reply

Translate »

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

rogalin